Petak

17:00 Igra: Elven bowling (Vanjski program)
17:00 Igra: Worms turnir – Elven edition (Atrium)
17:00 – 22:00 Prezentacija stolno strateške igre Infinity (Bastion)
17:30 Dora Duplančić: Wire Wrap radionica (Creatorium)
18:00 Zlatko Grom: 3D printer: Hobi, posao, opsesija… (Scriptorium)
18:00 Igra: Fun with Playlink – PS4 (Atrium)
18:30 Davor Horvatić: Kako je nastala teorija struna? (Librarium)

19:00 Vanesa Ujčić: ***** (Universalis)
19:00 – 00:00 udruga Zaigrana koza & udruga Mordele: Prezentacija društvenih igara (Crypta)
19:00 Igra: Middle-earth Elven Skills Challenge (Vanjski program)
19:30 Danijel Štriga: Priče o šupljoj zemlji (Scriptorium)
19:30 Radionica: Sauronovo oko (Creatorium)
19:45 Talk show: Viktor Schauberger – implozijske tehnologije (Librarium)
Voditelj: Krešimir Mišak, gost: Zvonimir Rudomino
20:00 Igra: Task Master (Vanjski program)
20:00 Terrible Creations: Harry Potter – mračna vremena (Somnium – LARP soba)
20:00 – 21:00 Czech Games Edition – prezentacija i demo igara (Crypta)
20:30 Davor Jadrijević: Radionica magnetske levitacije (Creatorium)
20:30 Irena Petranović: Teen Drama 2000s kviz (Atrium)

21:00 Guests of Honour – Czech Games Edition team: Presenting CGE (Scriptorium)
21:15 Guest of Honour Jonathan Stroud: Q&A (Librarium)
21:30 RPG: Dungeons & Dragons: Dungeon Escape (session za početnike) (Dungeon)
22:00 The Lord of the Rings kviz (Atrium)
22:15 Guest of Honour Steven Erikson: Forbidden Archaeology (Librarium)
22:15 Počasni gost Enis Čišić: Vizualna memorija (Scriptorium)
23:00 Srebrenka Peregrin: Pripovjedna predstava (Universalis)
23:00 Koncert: Noreia (Vanjski program)
23:00 Scavenger hunt – Elven edition (Creatorium)
23:30 Marko Vasić: Vilenjaci Arde – od dolaska do pada (Librarium)
23:30 Sven Nemet: Pirati, nindže i indijanci – između fikcije i stvarnosti (Scriptorium)
23:30 Kristian Baniček: Westworld kviz powered by HBO (Atrium)

00:30 Ratko Martinović: Digitalni vilenjaci (Librarium)
00:30 Beer Pong Quest (Vanjski program)
00:30 Headphones Whispering Challenge (Atrium)
01:30 Guess the Song kviz (Librarium)
01:30 Mimic Dance-off (Atrium)

 

Subota

14:00 Pikado natjecanje – Kill the Orc (Vanjski program)
14:00 Dora Duplančić: Wire Wrap Elf Ears radionica (Creatorium)

14:00 Igra: Worms – Elven edition (Atrium)
14:00 Turnir: Citadels powered by Carta Magica Rijeka (Crypta)
14:00 – 00:00 udruga Zaigrana koza & udruga Mordele: Prezentacija društvenih igara (Crypta)
15:00 Terrible Creations: Tajna Stare Sušice (Scriptorium)
15:00 Streličarstvo (Vanjski program)
15:00 Igra: Fun with Playlink – PS4 (Atrium)

16:00 Andrea Anđelić: Vilenjaci Tolkienova svijeta (Librarium)
16:00 Kristian Baniček: Game of Thrones okrugli stol powered by HBO (Universalis)
16:00 Igra: Star Trek boćanje (Vanjski program)
16:00 Chainmail Dice Bag – radionica (Creatorium)
16:00 Terrible Creations: Radionica izrade LARP-a (Somnium – LARP soba)
16:00 Marino Sergo: Dungeons & Dragons Arena (Dungeon)
16:00 – 00:00 h Czech Games Edition – prezentacija i demo igara (Crypta)
16:00 – 17:00 Počasni gosti – Czech Games Edition tim: Predstavljanje igre Adrenaline (Crypta)
16:30 Vladimir Cvetković Sever: Predstavljanje nakladničke kuće Mitopeja (Scriptorium)
17:00 Srebrenka Peregrin: Vilenjačka igropriča – radionica (Creatorium)
17:00 Super HIK: CGE prvenstvo Hrvatske (Crypta)
17:00 – 22:00 Prezentacija stolne strateške igre Infinity (Bastion)
17:30 Korado Korlević: Mitska bića Istre (Librarium)

od 17:30 Cosplay natjecanje ocjenjivanje žirija (Universalis)
17:30 Andrea Anđelić: Pointy Ears quiz (Atrium)
18:00 Vjeran Juhas Piro: Predstavljanje stripa Mr. Joe i strip čitaonice Mrkli mrak (Scriptorium)
18:00 – 00:00 Prezentacija stolnih strateških igara Warmachine i Hordes (Bastion)

18:30 Hvatači snova – radionica (Creatorium)
19:00 Igra: Free Your House Elf (Vanjski program)
19:15 Marko Vasić: Izgubljena predanja i rane verzije priča iz Simarilliona (Scriptorium)
19:30 Ivica Puljak: Što (još) ne znamo? (Librarium)
19:30 Terrible Creations: Love is Blue (Somnium – LARP soba)
20:00 Cosplay natjecanje: Fashion Walk (Vanjski program)
20:00 Fantastični origami – radionica (Creatorium)
20:00 Super HIK: Mystery Marathon turnir (Crypta)
20:30 Počasni gost Goran Sudžuka: A Walk Through Hell – prezentacija stripa (Scriptorium)
21:00 – 21:30 Vanesa Ujčić: S vilenjacima do zvijezda – kviz (Universalis)
21:00 Igra: Monty Python Silly Walks (Vanjski program)
21:00 – 23:00 Prestavljanje kartaške igre Česi (Crypta)

21:30 Panel discussion: Fantastic Worlds of Steven Erikson and Jonathan Stroud (Librarium)
Moderator: Vladimir Cvetković Sever; Guests of Honour: Steven Erikson and Jonathan Stroud
21:30 Terrible Creations: Battlestar Galactica: Tegljač 212 (Somnium – LARP soba)
22:00 Guests of Honour – Czech Games Edition team: From an Idea to a Game – Development of Tabletop Games
(Scriptorium)
22:00 Robert Radulović: E.L.F. kviz (Atrium)
22:00 Injustice 2 – PS4 turnir (Digitalis)
22:00 RPG: Dungeons & Dragons: Bring Them Back to that Dungeon! (Dungeon)
22:30 Cosplay natjecanje: proglašenje pobjednika (Vanjski program)
23:00 Edi Šikić i Matej Došen: Game of Thrones Fan Quiz (Universalis) – powered by HBO
23:00 Koncert: Dellboys (Vanjski program)
23:30 Ratko Martinović: Utjecaj psihoaktivnih supstanci na pisanje (Librarium)

23:30 Zvonimir Barać: Full motion video – sve što nikada niste htjeli znati o video igrama koje su filmovi pa vam se nije dalo ni pitati (Scriptorium)
23:30 Treasure Hunt (Creatorium)
00:00 Vanja Ilić: Ultimate Nerd QuIz (Universalis)
00:30 Barbarian: Vilenjački momci (Vanjski program)
01:00 Karaoke (Librarium)

 

Nedjelja

10:00 Druženje s organizatorima (Librarium)
10:00 Igra: Fun with Playlink – PS4 (Atrium)
11:00 Jasmin Poljak: Vilenjaci – od zlikovaca do zvijezda (Librarium)
11:00-14:00 Zaigrana koza & Mordele: Prezentacija društvenih igara (Crypta)
11:00-14:00 Czech Games Edition – prezentacija i demo igara
11:00 Fantastični origami – radionica (Vanjski program)
11:00 Igra: Free Your House Elf (Vanjski program)
11:30 Middle-earth & Lord of the Rings kviz (Atrium)

12:00 Radionica: Izrada vilenjačkih lampiona (Vanjski program)
12:30 Okrugli stol: Enis Čišić, Gordan Sudžuka, Vjeran Juhas Piro: Enis Čišić & Goran Sudžuka – tko ste vi? (Librarium)
13:00 Dora Duplančić: Arhetipi vila (Scriptorium)
13:00 Ticket to Ride turnir powered by Carta Magica Rijeka (Crypta)

 

Mini Liburnicon (nedjelja)

13:00 Dora Duplančić: Arhetipi vila (Scriptorium)

13:00 Human-size “Čovječe ne ljuti se” (Vanjski prostor)

14:00-15:30 Radionica čarobnih napitakaRadionica vilinskih krila (Igrarium (Ex Crypta))

14:00 Davor Horvatić: Kvantna fizika i gravitacija za početnike (soba Vilinsko sijelo (Ex Crypta Sinistra))

15:00 Terrible Creations: igra “Alkimirova kuća” (soba Alkimirova kuća (Ex Crypta Destra))

15:30-17:30 Radionica vilinskih kućica, Radionica vilinskih lampiona (Igrarium (Ex Crypta))

16:00-17:30 Prezentacija društvenih igara za djecu (soba Vilinsko sijelo (Ex Crypta Sinistra))

16:30 – 17:30 Legolasova škola streličarstva (Vanjski prostor)

17:30 – 18:10 Teatar Oz: predstava “Ključarica” (Librarium)